Biuro rachunkowe Łódź OMEGA - Księgowość w Łodzi

O nas:

  O nas? Długo można by mówić. Nazbierało się tego przez 20 lat...

 

      Na początku była tylko ONA - właścicielka i doradca podatkowy w jednej osobie. Z czasem zaczęło przybywać klientów, którzy zostawali z nami na długie lata. A z nowymi klientami pojawiły się nowe potrzeby dlatego i kadra biura rachunkowego musiała się rozrastać. I tak powoli do przodu.

 

    A dziś zatrudniamy i współpracujemy z osobami, które tworzą zgrany zespół fachowców, gotowy na każde wyzwanie księgowe, rachunkowe czy nawet informatyczne. Z resztą sami zobaczcie...

o nas 
1. Jolanta Puchalska-Wesołowska, doradca podatkowy
Jolanta Puchalska-Wesołowska Właścicielka biura. Analityczny umysł i anielska cierpliwość. Pogromca Urzędów Skarbowych i niekompetentnych urzędników. Między telefonami od klientów używa szóstego zmysłu do znajdowania w gąszczu przepisów tych, które pozwolą zmniejszyć podatek. W anonimowej ankiecie pracowników biura Omega wybrana na szefową roku 2013. :)

Prywatnie mama rozpaskudzonego jedynaka, lubiąca wycieczki i wypady poza miasto.
2. Piotr Kałuża, księgowy
Piotr Kałuża Młody, zdolny księgowy, dodatkowo filolog anglistyki. Wielki facet, wielkie ambicje. Ale przede wszystkim tata trzyletniego Króla Juliana.
3. Elżbieta Puchalska, obsługa kadrowo-płacowa
Elżbieta Puchalska Tęga głowa, miękkie serce. Kodeks pracy ma w jednym palcu. Zawsze potrafi znaleźć złoty środek między potrzebami pracodawcy i pracownika. PIP-a jej niestraszna a ZUS zjada na śniadanie. Gdyby to jej powierzyć stworzenie systemu emerytalnego, po 50. wszyscy wygrzewalibyśmy się na Bahamach.

Prywatnie uwielbia Nordic Walking i działkowanie.
4. Adam Puchalski, manager, księgowy
Adam Puchalski Komputerowiec, i przy okazji księgowy. Manager, wprowadza wszelkie nowości w organizacji pracy biura. Prywatnie – to ten rozpaskudzony jedynak.
5. Agata Gieraga, pomoc księgowego
Agata Gieraga Młoda, delikatna studentka Wydziału Rachunkowości Uniwersytetu Łódzkiego. Duża pomoc w biurze.