Biuro rachunkowe Łódź OMEGA - Księgowość w Łodzi

Promocje:

    Specjalnie  dla klientów trafiających do nas przez stronę WWW, a także chcąc zachęcić Państwa do współpracy z Biurem Rachunkowym OMEGA, przygotowaliśmy promocje pozwalające obniżyć koszty naszych usług.

 


    Poniżej znajduje się lista trwających obecnie promocji. Aby z nich skorzystać wystarczy powołać się na jedno z haseł promocyjnych w czasie naszej pierwszej współnej rozmowy i omawiania warunków współpracy.

 


   Naszym stałym klientom oferujemy korzystne rabaty za polecanie naszych usług. Każdy obecny klient, wprowadzający nową firmę do naszego biura rachunkowego, może liczyć na miesiąc obsługi księgowej gratis.


   
    * Promocji nie można ze sobą łączyć

promocje 

Nowi Klienci
Promocja obejmuje nowych klientów i obowiązuje od momentu podpisania umowy na usługi księgowe. Od tego momentu przez 3 miesiące opłata za obsługę księgową jest o 30% niższa od kwoty ustalonej podczas podpisywania umowy.
rabat 30%
Hasło: “PROMOCJE NA STARCIE”
Nowe firmy
Wiemy, że początki prowadzenia własnej działalności nie są łatwe, dlatego wszystkie nowopowstałe firmy, rozpoczynające współpracę z nami, mogą liczyć na opłaty o połowę niższe przez pierwsze 3 miesiące obsługi księgowej.
rabat 50%
Hasło: “NA DOBRY POCZĄTEK”
Stali klienci
Każdy ze stałych klientów, polecających nasze usługi, który wprowadza nową firmę do biura rachunkowego Omega, otrzymuje jednorazowy rabat w wysokości 100% miesięcznej opłaty za prowadzenie obsługi księgowej.
rabat 100%